Často kladené dotazy

Mé kontakty jsou zobrazeny v sekci „Členové“, ale ostatní je mají skryté. Jak si je mohu také skrýt?

Pokud si ve svém profilu sami nepovolíte zobrazení svých kontaktů, tak je ostatní členové nevidí. Toto je výchozí nastavení. Své kontakty vidíte pouze Vy.


Přidal/a jsem oznámení, ale nepřišlo mi upozornění na email / SMS.

Veškerá upozornění chodí pouze ostatním členům. Protože Vy jste oznámení zadal/a, tak není nutné Vás informovat o tom, že bylo přidáno nové oznámení.


Jsem člen výboru, nebo správce stránek. Jak mohu smazat příspěvek jiného člena?

Stránky neumožňují mazání příspěvků jiných členů i když máte nejvyšší oprávnění. Jedná se o ochranu příspěvků členů proti cenzuře. Na základě nahlášení příspěvku naší podpoře Vám můžeme smazat pouze příspěvky, které propagují rasovou, národnostní, náboženskou a jinou nesnášenlivost, diskriminaci, vulgární výrazy a urážky, pomluvy, výhrůžky a nabádání k trestnému činu.


Je možné provést úpravy stránek dle našich požadavků?

Svjo.cz nejsou stránky vytvářené na zakázku pro jednotlivá SVJ. Jedná se o jednotný systém, který používají všechna SVJ. Stránky proto není možné upravovat dle Vašich specifických požadavků. Stránky si můžete přizpůsobit nastavením v sekci „správce“. Pokud máte návrhy na zlepšení stránek, tak nás kontaktujte. V případě širšího zájmu o danou funkci, nebo úpravu zvážíme její implementaci.