Jak začít

Adresa stránek

Po registraci obdržíte na zadanou emailovou adresu přístupové údaje a je Vám přidělena adresa stránek vaseuliceXX.svjo.cz, kde XX je číslo popisné sídla Vašeho SVJ. Pokud Vám přidělená adresa nevyhovuje, tak nás v první řadě kontaktujte a adresu Vám změníme. Případnou změnu je vhodné provést dříve, než na stránky pozvete další členy. Máte-li v plánu provoz stránek pod vlastní adresou (doménou) jako je například nasdumX.cz, tak je také třeba nás kontaktovat.

Ať už se rozhodnete pro adresu vlastní, nebo adresu pod svjo.cz, tak je dobré mít na paměti, že adresu je vhodné volit co nejkratší, aby se členům jednoduše zadávala a pamatovala.


Nastavte si údaje o SVJ a obecné informace

Navštivte sekci „Správce“ a pod menu „Nastavení údajů SVJ“ si nastavte údaje o SVJ včetně bankovního účtu.

Po přihlášení na stránky jsou zobrazeny všechny tyto informace a je zde také část pro obecné informace. Zde si můžete umístit libovolný text, který bude všem členům po přihlášení zobrazen. Může tak jít o uvítací zprávu, seznam důležitých kontaktů a dalších informací.


Aktivujte členy

Aby bylo možné stránky v SVJ využívat, tak je především nutné pozvat na ně ostatní členy. Jediné co k pozvání dalších členů potřebujete je jejich emailová adresa. Pokud emaily na ostatní členy nemáte, tak bude nejdříve nutné je získat. To můžete zařídit například vyvěšením výzvy na nástěnce v domě s žádosti, aby každý člen do schránky vhodil informaci se svým jménem a emailem.

Jakmile máte potřebné emailové adresy na členy, tak se přihlaste na stránky a v sekci „Členové“ klikněte na ikonku „Upravit“ a zadejte email člena. Pokud znáte číslo bytu člena, nebo jeho telefon, tak ho můžete zadat také. Zadání potvrdte zeleným tlačítkem „Upravit člena“.

Po úpravě člena je systémem odeslán email s přihlašovacími údaji na zadanou emailovou adresu a člen může začít stránky využívat.


Využívejte stránky naplno

Pokud chcete využívat všech funkcí, které stránky nabízí, tak si můžete v sekci „Správce“ objednat placenou verzi stránek.


Stále nevíte jak začít?

Neváhejte nás kontaktovat a uveďte jaký máte problém. Rádi Vám poradíme.