svjo.cz - Hlavní stránka

Jak začít

Adresa stránek

Po registraci obdržíte na zadanou e-mailovou adresu přístupové údaje a je Vám přidělena adresa stránek vaseuliceXX.svjo.cz, kde XX je číslo popisné sídla Vašeho SVJ. Pokud Vám přidělená adresa nevyhovuje, tak nás v první řadě kontaktujte a adresu Vám změníme. Případnou změnu je vhodné provést dříve, než na stránky pozvete další členy.
To samé platí i v případě, že máte v plánu provoz stránek pod vlastní adresou (doménou) jako je například nasdumX.cz. Postup pro změnu adresy stránek na vlastní doménu naleznete přímo na stránkách po přihlášení v sekci „Správce -> Doména a DNS“.

Ať už se rozhodnete pro adresu vlastní, nebo adresu pod svjo.cz, tak je dobré mít na paměti, že adresu je vhodné volit co nejkratší, aby se členům jednoduše zadávala a pamatovala.


Nastavte si údaje o SVJ a další informace

Navštivte sekci „Správce“ a pod menu „Nastavení údajů SVJ“ si nastavte údaje o SVJ včetně bankovního účtu.

Po přihlášení na stránky jsou zobrazeny všechny tyto informace a je zde také část pro další informace. Zde si můžete umístit libovolný text, který bude všem členům po přihlášení zobrazen. Může tak jít o uvítací zprávu, seznam důležitých kontaktů a dalších informací.


Aktivujte členy

Aby bylo možné stránky v SVJ využívat, tak je především nutné pozvat na ně ostatní členy. Jediné co k pozvání dalších členů potřebujete je jejich e-mailová adresa. Pokud e-maily na ostatní členy nemáte, tak bude nejdříve nutné je získat. To můžete zařídit například vyvěšením výzvy na nástěnce v domě s žádosti, aby každý člen do schránky vhodil informaci se svým jménem a e-mailem.

Jakmile máte potřebné e-mailové adresy na členy, tak se přihlaste na stránky a v sekci „Členové“ klikněte na ikonku „Upravit“ a zadejte e-mail člena. Pokud znáte číslo bytu člena, nebo jeho telefon, tak ho můžete zadat také. Zadání potvrďte zeleným tlačítkem „Upravit člena“.

Po úpravě člena je systémem odeslán e-mail s přihlašovacími údaji na zadanou e-mailovou adresu a člen může začít stránky využívat.


Využívejte stránky naplno

Pokud chcete využívat všech funkcí, které stránky nabízí, tak si můžete v sekci „Správce“ objednat placenou verzi stránek.


Stále nevíte jak začít?

Neváhejte nás kontaktovat a uveďte jaký máte problém. Rádi Vám poradíme.